Avocredit

Про компанію

1. ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАДАВАЧА ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

Повне найменування надавача фінансових послуг відповідно до його установчих документів та відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «БЕСТ ФІНАНС».

Скорочене найменування – ТОВ «ФК «БЕСТ ФІНАНС».

Відомості про місцезнаходження:
Україна, 02002, місто Київ, вулиця Євгена Сверстюка, будинок 11, корпус Ж, офіс 202. Фактична адреса місця провадження господарської діяльності відповідає місцезнаходженню.
Контактний номер телефону: + 38 066 999 42 45
Адреса електронної пошти: [email protected]

Адреса, за якою приймаються скарги клієнтів: Україна, 02002, місто Київ, вулиця Євгена Сверстюка, будинок 11, корпус Ж, офіс 202, або за адресою електронної пошти - [email protected]

Відомості про відокремлені підрозділи, місця надання фінансових послуг: відокремлені підрозділи відсутні, надання фінансових послуг здійснюється через веб-сайт https://avocredit.com.ua/

Відомості про склад органів управління. Виконавчим органом товариства є Директор – Шах Богдан Вікторович. Директор володіє часткою статутного капіталу фінансової установи. Наглядова рада в фінансовій установі не утворювалася (законодавством обов`язкове утворення наглядової ради не вимагається).

Відомості про державну реєстрацію надавача фінансових послуг:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «БЕСТ ФІНАНС» зареєстровано в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 10.03.2021 року за номером запису: 1000701020000091340.

Ідентифікаційний код юридичної особи - 43967501

Інформація про наявність у надавача фінансових послуг права на надання відповідної фінансової послуги та про його включення до Реєстру, що містить відомості про такого надавача фінансових послуг:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «БЕСТ ФІНАНС» внесено до Державного реєстру фінансових установ 23.04.2021 року (Свідоцтво Національного банку України про реєстрацію фінансової установи серія ФК №В0000223 від 23.04.2021 року).

Ліцензія на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, видана згідно рішення від 23.04.2021 року №21/977-пк.

Ліцензія на надання коштів та банківських металів у кредит (ліцензія діюча, витяг Національного банку України із Державного реєстру фінансових установ про внесення 27.03.2024 року запису про переоформлення ліцензії).

Гіперпосилання, що забезпечує перенаправлення (відсилання) на сторінку офіційного Інтернет-представництва Національного банку, на якій можливо перевірити такі відомості https://kis.bank.gov.ua.

Відомості про порушення провадження у справі про банкрутство, відкриття ліквідаційної процедури, застосування процедури санації до надавача фінансових послуг: провадження у справі про банкрутство щодо фінансової установи не порушувалися, рішення про відкриття ліквідаційної процедури не приймалися, процедури санації до надавача фінансових послуг не відкривалися та не застосовувалися.

Рішення про ліквідацію/припинення надавача фінансових послуг не приймалися.

Контактна інформація Регулятора, який здійснює державне регулювання щодо діяльності надавача фінансових послуг:
Національний банк України:

 • Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9
 • Телефон для довідок: 0 800 505 240, (044) 253-01-80
 • Факс: (044) 230-20-33, (044) 253-77-50
 • e-mail: [email protected]
 • Офіційний сайт: bank.gov.ua

Як можна звернутися до Національного банку?

 1. Зателефонувати до контакт-центру за номером 0 800 505 240. Робочі години: з понеділка по четвер – 9:00-18:00, п'ятниця – 9:00-16:45
 2. Відправити лист на адресу – 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9
 3. Оформити звернення онлайн на сайті НБУ – https://bit.ly/3wISApF
 4. Написати на електронну пошту – [email protected]
 5. Поспілкуватися з чат-ботом у Viber, Telegram або у web-чаті на сайті НБУ. Для пошуку у месенджерах введіть «НБУ Контактний центр».

 

2. ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ ТА ПРОДУКТІВ, ЩО НАДАЮТЬСЯ НАДАВАЧЕМ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ, ПОРЯДОК ТА УМОВИ ЇХ НАДАННЯ:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «БЕСТ ФІНАНС» надає послуги надання коштів та банківських металів у кредит (ліцензія діюча, витяг Національного банку України із Державного реєстру фінансових установ про внесення 27.03.2024 року запису про переоформлення ліцензії).

Перелік різновидів споживчих кредитів:

Тип кредиту Старт
Клієнтам всім
Сума від 1 000 до 8 000 грн
Строк 70 днів
Процентна ставка 0,5% на день (182,5% річних)
Реальна річна процентна ставка — 3803,7%
Комісія за видачу кредиту Від 15 до 30% суми кредиту
Час розгляду заявки від 2 хвилин до 1 р.д.
Вік позичальника від 18 до 65 років
Спосіб отримання кредиту Оформлення кредиту відбувається в онлайн-режимі на сайті Товариства
Необхідне для оформлення онлайн-кредиту Паспорт, ІПН (РНОКПП), дійсна платіжна картка оформлена на ім’я Клієнта, мобільний телефон
Переваги Мінімальний час на розгляд заявки та повністю автоматизований процес оформлення в онлайн

 

Тип кредиту Плюс
Клієнтам Всім, хто користується послугою повторно
Сума від 8 500 до 15 000 грн
Строк від 70 до 140 днів
Процентна ставка 0,75% на день (273,75 % річних)
Реальна річна процентна ставка — від 3438,7 % до 7995% (залежить від виконання умов договору та кількості днів користування кредитними коштами);
Комісія за видачу кредиту Від 15 до 30% суми кредиту
Час розгляду заявки від 2 хвилин до 1 р.д.
Вік позичальника від 18 до 65 років
Спосіб отримання кредиту Оформлення кредиту відбувається в онлайн-режимі на сайті Товариства
Необхідне для оформлення онлайн-кредиту Паспорт, ІПН (РНОКПП), дійсна платіжна картка оформлена на ім’я Клієнта, мобільний телефон
Переваги Мінімальний час на розгляд заявки та повністю автоматизований процес оформлення в онлайн

 

Порядок та умови надання фінансових послуг визначаються в окремому документі – «ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ОТРИМАННЯ СПОЖИВЧОГО КРЕДИТУ». Для ознайомлення з даною інформацією Ви можете перейти за гіперпосиланням або зайти на веб-сайт в розділ «ПОСЛУГИ ТОВАРИСТВА».

Загальна сума зборів, платежів та інших втрат, які повинен сплатити клієнт, включно з податками – клієнт не повинен сплачувати податки в зв’язку з укладенням договору про надання фінансових послуг.

Наявність у клієнта права на відмову від договору про надання фінансових послуг та строк протягом якого клієнтом може бути використано право на відмову від договору, а також інші умови використання такого права:

 • Про намір відмовитись від договору про надання споживчого кредиту, клієнт повинен письмово повідомити надавача фінансових послуг.
 • Мінімальний строк дії договору про надання фінансових послуг – не застосовується.
 • Наявність у клієнта права розірвати чи припинити договір, право дострокового виконання договору, а також наслідки таких дій – інформація зазначена в примірному договорі, розміщеному на цьому сайті.
 • Порядок внесення змін та доповнень до договору – інформація зазначена в примірному договорі, розміщеному на цьому сайті.
 • Неможливість збільшення фіксованої процентної ставки за договором без письмової згоди споживача фінансових послуг - неможливо збільшити фіксовану процентну ставку за договором без письмової згоди споживача фінансової послуги

3. ВАРТІСТЬ, ЦІНА/ТАРИФИ, РОЗМІР ПЛАТИ (ПРОЦЕНТИ, ВИНАГОРОДА):

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «БЕСТ ФІНАНС» надає послуги надання коштів у кредит в розмірі від 1000 до 15 000 гривень, загальний строк кредитування – від 70 днів, з реальною річною процентною ставкою – від 3803,7% до 7995%, денна процентна ставка – від 0,93% до 0,96%.

Витрати для Споживача:

 • загальна сума витрат за кредитом складається з: - суми процентів, що нараховуються Товариством за користування кредитом, відповідно до умов договору; - з суми комісії за видачу кредиту, відповідно до умов договору; - пені, штрафів у разі їх застосування за прострочення виконання та/або невиконання зобов’язань за договором. (Для Споживача відсутні інші витрати, пов’язані з отриманням, обслуговуванням і поверненням кредиту, в тому числі витрати за додаткові та супутні послуги, що надаються третіми особами);
 • процентна ставка складає від 0,5% до 0,75%, за кожен день користування кредитом. Кредити можуть надаватися за іншими процентними ставками в межах проведення акцій та спеціальних пропозицій, про що Споживачі повідомляються на Веб-сайті Товариства;
 • орієнтовна реальна річна процентна ставка та орієнтовна загальна вартість кредиту на дату укладення договору відображаються в договорі та Паспорті споживчого кредиту, ознайомитися з якими Споживач має право до укладення договору;
 • розрахунок вартості фінансової послуги (загальна сума витрат за кредитом) не включає податки. Отримання, повернення кредиту, сплата процентів, комісій, пені, штрафів не передбачають для Споживача зобов’язань щодо сплати податків та зборів до бюджету.

Витрати для Клієнта, який не являється Споживачем (юридичні особи, фізичні особи - підприємці):

 • загальна сума витрат складається з процентів та/або плат, комісій, що нараховуються відповідно до умов договору
 • розмір процентної ставки, розмір плат та комісій, визначаються умовами договору. Процентна ставка є фіксованою на весь строк дії договору

ІНФОРМАЦІЯ ПРО МЕХАНІЗМИ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ:

Кожен споживач фінансових послуг Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова Компанія «БЕСТ ФІНАНС» (надалі - Товариство) має право звернутися до Товариства як надавача фінансових послуг, а Товариство зобов'язане розглянути його у належний строк.

Загальний порядок вирішення спорів передбачає, що усі суперечки щодо наданих Товариством фінансових послуг мають вирішуватися користувачами шляхом переговорів відповідно до процедур, встановлених правилами надання фінансових послуг, стосовно аяких виникла суперечка, за участю Товариства.

Механізм захисту прав споживачів включає можливість та порядок позасудового розгляду скарг споживачів фінансових послуг Товариства, здійснює розгляд звернень споживачів у відповідності до Закону України «Про звернення громадян», перелік контактних даних Товариства зазначено на веб-сайті Товариства https://avocredit.com.ua . У випадку неможливості врегулювання спірних питань, споживач фінансових послуг може звернутися до Національного банку України, наділеного функцією по здійсненню захисту прав споживачів фінансових послуг за контактною інформацією на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку України або до судових органів у порядку, визначеному законодавством України.

Наявність гарантійних фондів чи компенсаційних схем, що застосовуються відповідно до законодавства - відсутні.

У випадку, якщо клієнт Товариства вважає, що з боку фінансової компанії, в тому числі, будь-яких працівників або посадових осіб компанії мало місце порушення його прав та охоронюваних законом інтересів, то такий клієнт має право на звернення безпосередньо до Директора Товариства, шляхом його здійснення в будь-який з нижченаведених способів:

 • письмово, шляхом надсилання звернення поштою, за адресою місцезнаходження Товариства, яка зазначена на веб-сайті https://avocredit.com.ua ;
 • електронною поштою на адресу: [email protected]
 • усне звернення (особисте або за допомогою засобів телефонного зв’язку) за номером телефону зазначеному на сайті:+38 066 999 42 45

Як можна звернутися до Національного банку?

 1. Зателефонувати до контакт-центру за номером 0 800 505 240. Робочі години: з понеділка по четвер – 9:00-18:00, п'ятниця – 9:00-16:45
 2. Відправити лист на адресу – 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9
 3. Оформити звернення онлайн на сайті НБУ – https://bit.ly/3wISApF
 4. Написати на електронну пошту – [email protected]
 5. Поспілкуватися з чат-ботом у Viber, Telegram або у web-чаті на сайті НБУ. Для пошуку у месенджерах введіть «НБУ Контактний центр».

Реквізити органів з питань захисту прав споживачів

Національний банк України:

 • Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9
 • Телефон для довідок: (044) 253-01-80
 • Факс: (044) 230-20-33, (044) 253-77-50
 • Офіційний сайт: bank.gov.ua

Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів:

 • Адреса: 03680, м. Київ-150, вул. Антоновича, 174
 • Контактні телефони
 • служба діловодства: (044) 528-94-38
 • телефон гарячої лінії: (044) 528-92-44
 • офіційний сайт: dsiu.gov.ua

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини:

 • Адреса: 01008, м. Київ-08, вул. Інститутська, 21/8
 • Контактні телефони: тел.: 044-253-75-89 тел.: 0800-50-17-20 (безкоштовно)
 • Офіційний сайт ombudsman.gov.ua

Права споживачів фінансових послуг, закріплені Законом України «Про фінансові послуги та фінансові компанії»

Стаття 6. Права і обов’язки клієнта

1. Клієнт перед та під час отримання фінансової та/або посередницької послуги має право на:

 1. своєчасне отримання необхідної, повної, доступної та достовірної інформації про фінансову та/або посередницьку послугу та про її надавача у визначеному законодавством обсязі, достатньої для прийняття клієнтом свідомого рішення про отримання такої послуги або про відмову від її отримання;
 2. належну якість отримуваної фінансової та/або посередницької послуги та обслуговування;
 3. конфіденційність отримання фінансової послуги та інформації про надання фінансової послуги, крім випадків, встановлених законом;
 4. захист своїх прав, у тому числі шляхом відшкодування шкоди, завданої внаслідок порушення його прав та законних інтересів, досудового вирішення спорів щодо надання фінансових послуг, звернення до суду та інших уповноважених органів
 5. прийняття добровільного рішення про отримання фінансової та/або посередницької послуги або про відмову від отримання такої послуги перед її отриманням

2. Клієнт з метою отримання фінансової та/або посередницької послуги зобов’язаний:

 1. відповідально обирати таку послугу та ознайомлюватися із інформацією про умови та порядок її надання;
 2. враховувати власні можливості щодо виконання взятих на себе зобов’язань у зв’язку з отриманням такої послуги
 3. звертатися у разі необхідності до надавача такої послуги за роз’ясненням умов надання послуги перед її отриманням
 4. надавати на вимогу надавача такої послуги достовірну та актуальну інформацію (зокрема документи, що її підтверджують), необхідну для отримання послуги та під час виконання договору, укладеного з надавачем фінансових послуг, у тому числі з метою дотримання надавачем такої послуги вимог законодавства

3. Клієнт має також інші права та обов’язки, встановлені законом та/або договором.

Стаття 7. Право клієнта на інформацію

1. При зверненні клієнта до надавача фінансових послуг або посередника з метою отримання фінансової послуги надавач фінансових послуг або посередник зобов’язаний надати інформацію відповідно до вимог підпункту 1 частини першої статті 6 цього Закону щодо продуктів, які пропонуються в межах такого виду фінансових послуг.

2. Надавач фінансових послуг зобов’язаний розкривати клієнтам визначену законодавством України актуальну та достовірну інформацію про діяльність надавача фінансових послуг, що розміщується у місці надання послуг клієнтам та/або на власному веб-сайті (веб-сторінці), включаючи його мобільну версію, та у мобільному застосунку (за наявності). Така інформація повинна, зокрема, включати:

 1. інформацію про надавача фінансових послуг:
  • найменування, місцезнаходження, контактний номер телефону, адреса електронної пошти надавача фінансових послуг та адреса, за якою приймаються скарги клієнтів;
  • відомості про відокремлені підрозділи, місця надання фінансових послуг;
  • відомості про склад органів управління;
  • відомості про фінансові показники діяльності, структуру власності, іншу інформацію про надавача фінансових послуг, що підлягає оприлюдненню відповідно до закону;
  • відомості про державну реєстрацію надавача фінансових послуг;
  • інформація про наявність у надавача фінансових послуг права на надання відповідної фінансової послуги та про його включення до Реєстру, що містить відомості про такого надавача фінансових послуг;
  • відомості про порушення провадження у справі про банкрутство, відкриття ліквідаційної процедури, застосування процедури санації до надавача фінансових послуг;
  • рішення про ліквідацію/припинення надавача фінансових послуг;
  • контактна інформація Регулятора, який здійснює державне регулювання щодо діяльності надавача фінансових послуг;
 2. перелік послуг та продуктів, що надаються надавачем фінансових послуг, порядок та умови їх надання;
 3. вартість, ціну/тарифи, розмір плати (проценти, винагороду) щодо продуктів залежно від виду фінансової послуги (для продуктів, які пропонуються клієнтам, що не є споживачами, така інформація може бути індивідуальною);
 4. інформацію про механізми захисту прав споживачів (про можливість та порядок позасудового розгляду скарг споживачів, а також про наявність гарантійних фондів чи компенсаційних схем, що застосовуються відповідно до законодавства України щодо окремих видів фінансових послуг та/або продуктів);
 5. найменування (для фізичної особи або фізичної особи - підприємця - прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) посередників (за наявності).

Інформація, передбачена пунктами 2-4 цієї частини, розкривається у мобільному застосунку надавача фінансових послуг (за наявності) щодо тих фінансових послуг та продуктів, що надаються через цей мобільний застосунок.

Надавачі фінансових послуг забезпечують доступність інформації, розміщеної на власних веб-сайтах (веб-сторінках) відповідно до цієї частини, не менше ніж за останні три роки.

3. Посередник зобов’язаний розкривати клієнтам визначену законодавством України актуальну інформацію про діяльність надавача фінансових послуг, передбачену частиною другою цієї статті, а також інформацію про себе (найменування, а для фізичної особи або фізичної особи - підприємця - прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), перелік послуг, які він має право надавати, іншу інформацію, визначену законодавством України, що розміщується у місці надання послуг клієнтам та/або на власному веб-сайті (веб-сторінці) посередника, включаючи його мобільну версію, та/або у мобільному застосунку посередника (за наявності) щодо тих фінансових послуг, що надаються через цей мобільний застосунок.

Посередник може розкривати актуальну інформацію про діяльність надавача фінансових послуг шляхом розміщення на власному веб-сайті (веб-сторінці) гіперпосилання, що забезпечує перенаправлення (відсилання) на веб-сайт (веб-сторінку) надавача фінансових послуг.

Посередники забезпечують доступність інформації, розміщеної на власних веб-сайтах (веб-сторінках) відповідно до цієї частини, не менше ніж за останні три роки.

4. Надавач фінансових послуг або посередник на вимогу клієнта зобов’язаний у порядку, визначеному частиною шостою цієї статті, надати йому таку інформацію про надавача фінансових послуг:

 1. відомості про фінансові показники його діяльності та економічний стан, які підлягають обов’язковому оприлюдненню
 2. перелік його керівників
 3. розмір часток у статутному капіталі надавача фінансових послуг, що знаходяться у власності членів його виконавчого органу, а також про структуру власності надавача фінансових послуг
 4. іншу інформацію, право клієнта на отримання якої визначено законом

Розміщення відповідної інформації на веб-сайті (веб-сторінці) надавача фінансових послуг та/або посередника вважається належним виконанням вимоги щодо визначеної частиною шостою цієї статті письмової форми надання інформації.

5. Якщо інше не передбачено спеціальним законом, перед укладенням договору про надання фінансової послуги надавач фінансових послуг або посередник зобов’язаний повідомити споживачу про:

1) фінансову послугу - загальну суму витрат, у тому числі зборів, платежів та інших витрат, які повинен сплатити споживач у зв’язку з отриманням фінансової послуги, включно з податками, а якщо конкретний розмір не може бути визначений - порядок визначення таких витрат;

2) істотні умови договору про надання фінансової послуги, включаючи:

 • мінімальний строк дії договору;
 • наявність у споживача права відмови від договору, права розірвання, припинення договору, права дострокового виконання договору, а також порядок та наслідки реалізації таких прав;
 • порядок внесення змін до договору;

3) механізми захисту прав споживачів:

 • а) можливість та порядок розгляду скарг та позасудового врегулювання спорів;
 • б) наявність гарантійних фондів чи компенсаційних схем, що застосовуються відповідно до законодавства;

4) неможливість збільшення фіксованої процентної ставки чи зміни порядку розрахунку змінюваної процентної ставки за договором без письмової згоди споживача.

6. Інформація, визначена частинами четвертою і п’ятою цієї статті, надається клієнту в письмовій формі (у формі паперового або електронного документа), у тому числі засобами електронної пошти та/або шляхом надання посилання на інформацію, що розміщується на веб-сайті (веб-сторінці) надавача фінансових послуг та/або посередника, та/або надання доступу до такої інформації через особистий кабінет клієнта та/або програмний застосунок або в інший спосіб за домовленістю з клієнтом.

7. Інформація, визначена цією статтею, надається клієнту у спосіб, що не ускладнює розуміння суті фінансової послуги, її істотних умов та не створює враження, що клієнт не має права відмовитися від отримання фінансової послуги, без нав’язування її придбання, крім випадків, якщо без отримання іншої фінансової послуги отримання основної фінансової послуги є операційно неможливим.

8. На вимогу клієнта надавач фінансових послуг зобов’язаний безоплатно надати йому проект договору про надання фінансової послуги (крім договору, предметом якого є послуга з торгівлі валютними цінностями або виконання платіжної операції, якщо відповідні правочини повністю виконуються сторонами у момент їх вчинення) у формі паперового або електронного документа (за вибором споживача).Положення цієї частини не застосовується, якщо надавач фінансових послуг у момент вимоги має підстави не продовжувати або не бажає продовжувати процес укладення договору з клієнтом.

9. Надавач фінансових послуг під час надання інформації споживачу зобов’язаний дотримуватися вимог законодавства про захист прав споживачів.

10. Після припинення дії договору про надання фінансової послуги, у тому числі у зв’язку із завершенням строку дії або виконанням такого договору, клієнт за письмовим запитом має право отримати від надавача фінансових послуг інформацію, що стосується виконання сторонами своїх зобов’язань, встановлених договором, в обсягах та порядку, встановлених нормативно-правовими актами Регулятора. При цьому інформація про відсутність заборгованості та виконання зобов’язань клієнта в повному обсязі за договором про надання фінансової послуги надається клієнтові надавачем фінансової послуги у вигляді довідки протягом п’яти робочих днів з дня отримання письмового запиту клієнта. Інша інформація, що стосується виконання сторонами своїх зобов’язань, встановлених договором про надання фінансової послуги, надається клієнту в обсягах та порядку, встановлених спеціальними законами та нормативно-правовими актами Регулятора.

11. Нормативно-правовими актами Регулятора можуть визначатися мінімальний обсяг та порядок надання інформації, що має надаватися споживачу щодо кожного виду фінансових послуг додатково до інформації, надання якої споживачу передбачено цим Законом, якщо такий мінімальний обсяг інформації та/або порядок її надання не встановлений спеціальними законами.

5. НАЙМЕНУВАННЯ ПОСЕРЕДНИКІВ – посередники надавачем фінансових послуг не залучалися.