Web

Послуги Товариства

Калькулятор

3000
500 грн
10000 грн
5
3
14
3000.00 грн
3000.00 грн
3000.00 грн
0.00 грн
0%

Перелік фінансових послуг, на надання яких має право надавач фінансових послуг

Ліцензія на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту

Гіперпосилання, що забезпечує перенаправлення (відсилання) на сторінку офіційного Інтернет-представництва Національного банку, на якій можливо перевірити такі відомості https://kis.bank.gov.ua

Загальна сума зборів, платежів та інших втрат, які повинен сплатити клієнт, включно з податками Клієнт не повинен сплачувати податки в зв’язку з укладенням договору про надання фінансових послуг.

Наявність у клієнта права на відмову від договору про надання фінансових послуг та строк протягом якого клієнтом може бути використано право на відмову від договору, а також інші умови використання такого права:

  • Про намір відмовитись від договору про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, клієнт повинен письмово повідомити Кредитодавця.
  • Мінімальний строк дії договору про надання фінансових послуг – не застосовується.
  • Наявність у клієнта права розірвати чи припинити договір, право дострокового виконання договору, а також наслідки таких дій – інформація зазначена в примірному договорі, розміщеному на цьому сайті.
  • Порядок внесення змін та доповнень до договору – інформація зазначена в примірному договорі, розміщеному на цьому сайті.
  • Неможливість збільшення фіксованої процентної ставки за договором без письмової згоди споживача фінансових послуг  - неможливо збільшити фіксовану процентну ставку за договором без письмової згоди споживача фінансової послуги.

Типові документи

Ціна та тарифи

Надання коштів у позику, в тому числі на умовах фінансового кредиту

В розмірі від 500 до 10000 грн., строком від 3 до 14 днів, з реальною річною процентною ставкою – від 913% до 3274916% (залежить від періодичності сплати платежів та строку кредиту).

Порядок та умови надання фінансових послуг

Визначаються в окремому документі під назвою «ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ОТРИМАННЯ СПОЖИВЧОГО КРЕДИТУ». Для ознайомлення з даною інформацією ви можете перейти за гіперпосиланням або зайти на Веб-сайт Товариства в розділі Послуги Товариства