Avocredit

Кредит онлайн на картку у Львові

5000
1000 грн
15000 грн
Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про умови споживчого кредиту, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділуПослуги Товариства

Автор:

:


Кредит онлайн на картку у Львові

Життя непередбачуване, і проблеми, зокрема фінансові, можуть виникнути будь-якої миті. Трапляються ситуації, коли гроші потрібні просто тут і зараз: вийшла з ладу побутова техніка, зламався автомобіль тощо, а до зарплатні залишається ще кілька днів, а то й тижнів. Якщо друзі та рідні допомогти не можуть, а на похід до банківського відділення немає часу, можна взяти кредит онлайн у Львові на банківську картку. У такому разі необхідну суму ви зможете отримати миттєво, до того ж не виходячи з дому. Фінансова компанія Avocredit надає оперативну фінансову допомогу, приймаючи заявки цілодобово та без вихідних.

Онлайн-кредит у Львові — швидко та зручно

Кредит — це найпопулярніший і найдоступніший спосіб розв’язати тимчасові фінансові проблеми. Раніше для оформлення позики потрібно було прийти до відділення банку та звернутися до відповідного фахівця, проте зараз процедура кредитування стала набагато простішою. Сучасні технології дають можливість миттєво оформити кредит онлайн у Львові на картку й отримати необхідну суму в будь-який час — у вихідні, святкові дні та навіть уночі. Фінансова компанія Avo credit працює онлайн, тому ви можете подати заявку не виходячи з дому. Усі документи та інформація про позичальника приймаються дистанційно, заявки розглядаються автоматично, а кошти надходять на картку одразу після підписання кредитного договору.

Компанія завжди йде назустріч своїм клієнтам, тому не висуває до них надто жорстких вимог і надає можливість отримати термінову фінансову допомогу практично кожному повнолітньому громадянину України.

Прозорі умови кредитування в Авокредіт передбачають, що ви одразу можете визначити фактичну вартість позики, яка буде вказана в онлайн-калькуляторі, і ця сума гарантовано не зміниться після укладення договору. Компанія постійно вдосконалює свою роботу, тому якість пропонованих послуг зростає, а кількість позитивних рішень за заявками збільшується.

Переваги кредиту онлайн у Львові

Основні переваги онлайн кредиту у Львові — це:

 • відсутність необхідності підтвердження доходів, тому гроші в борг можуть взяти навіть люди без офіційного місця роботи;
 • мінімальний пакет документів — паспорт громадянина України та ІПН;
 • швидка обробка заявок;
 • економія часу, адже відвідувати фінансову установу не потрібно;
 • можливість вибору суми й терміну кредитування;
 • відсутність потреби в заставі та поручителях;
 • можливість отримати кредит онлайн у Львові для позичальників з неідеальною кредитною історією, оскільки щодо кожного клієнта рішення ухвалюється індивідуально;
 • поліпшення кредитної історії за допомогою швидкого погашення кредиту.

Хто може отримати гроші в Avocredit

Завдяки простому оформленню мікрокредит може взяти практично кожен українець віком від 18 до 65 років. Компанія Аво кредіт надає таку можливість студентам, пенсіонерам, жінкам у декретній відпустці та особам без офіційного працевлаштування. Взяти гроші до зарплатні мають змогу навіть люди з проблемною кредитною історією, адже рішення за кожною заявкою ухвалюється в індивідуальному порядку.

Для оформлення заявки потрібні:

 • паспорт громадянина України;
 • ІПН;
 • банківська картка, зареєстрована на ім’я позичальника.

Перед поданням заявки переконайтеся, чи активна ваша картка та чи не встановлені на ній обмеження на банківські операції.

Як оформити кредит

Для оформлення мікропозики потрібно зробити лише шість кроків:

 • Введіть ваш номер мобільного телефону.
 • Оберіть суму і строк кредитування на кредитному калькуляторі.
 • Зареєструйте свій особистий кабінет та уважно заповніть анкету позичальника.
 • Пройдіть верифікацію за допомогою BankID.
 • Дочекайтеся відповіді щодо вашої заявки та підпишіть договір.
 • Отримайте необхідну суму на банківську картку.

У кредитному договорі буде вказано строк, у який необхідно погасити онлайн кредит у Львові. Це можна зробити у своєму особистому кабінеті на сайті фінансової компанії чи через касу будь-якого українського банку. Якщо ж ви не встигаєте здійснити платіж вчасно, можна скористатися послугою пролонгації договору.


02002, Україна, Київська, Київ, вул. Євгена Сверстюка, будинок 11 корпус Ж
Телефон: +380 66 999 424 59