Avocredit

Кредит онлайн на картку у Рівному

5000
1000 грн
15000 грн
Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про умови споживчого кредиту, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділуПослуги Товариства

Автор:

:


Кредит онлайн на картку у Рівному

Бувають ситуації, коли гроші потрібні терміново. Приводів може бути безліч: купівля побутової техніки, туристична мандрівка, оплата навчання, затримка зарплатні тощо. Щоб подолати тимчасові фінансові складнощі, можна взяти кредит онлайн у Рівному на банківську картку. Це набагато простіше та швидше, ніж збирати необхідну суму по родичах і знайомих. Оформлення договору відбувається в режимі онлайн, тому не потрібно шукати відділення банків та прив’язуватися до графіка їхньої роботи. До того ж не обов’язково вказувати, навіщо ви берете позику: кошти можна витрачати на будь-які потреби.

Особливості кредитування

Кредитування онлайн має такі переваги:

 • Мінімум складнощів. Щоб отримати кредит онлайн у Рівному, не потрібні довідки з місця роботи, додаткові підтвердження платоспроможності та поручителі. Оформити кредит онлайн у Рівному на картку можуть усі громадяни України віком від 18 до 65 років, зокрема студенти, пенсіонери, жінки в декретній відпустці та люди без офіційного працевлаштування.
 • Максимальна прозорість. На сайті компанії Avocredit можна ознайомитися з усіма умовами отримання коштів та способами їх повернення. Усі пункти викладені чітко та зрозуміло, щоб кожен позичальник зміг легко в них розібратися. Умови договору ніколи не змінюються після моменту його укладення, при цьому він має таку саму юридичну чинність, як і укладений у звичайному відділенні банку.
 • Висока швидкість оформлення. Зазвичай уся процедура триває не більш ніж 5 хвилин, після чого потрібна сума миттєво зараховується на банківську картку. Немає потреби шукати відділення банку, стояти в черзі та чекати на розгляд заявки кілька годин, а то й днів. Фінансова допомога доступна будь-де й будь-коли.
 • Гарантія безпеки. Усі персональні дані позичальників надійно зашифровані за допомогою сертифікатів SSL відповідно до міжнародних стандартів безпеки.
 • Компетентні та ввічливі співробітники. Якщо у вас виникнуть будь-які питання стосовно оформлення кредиту чи повернення коштів, зверніться до служби клієнтської підтримки, і вам докладно пояснять усі незрозумілі моменти.

Погасити онлайн кредит у Рівному можна кількома способами: у вашому особистому кабінеті на сайті компанії Avo credit або в найближчому відділенні будь-якого українського банку. Якщо ж ви не встигаєте здійснити платіж вчасно, скористайтеся можливістю продовжити термін дії договору, сплативши лише відсотки за використання коштів.

Переваги кредиту онлайн у Рівному

Компанія Авокредіт пропонує мікропозики від 1 000 до 15 000 грн на термін до 140 днів. Це чудова можливість розв’язувати тимчасові фінансові проблеми без зайвих стресів та будь-якого ризику.

Головні переваги онлайн кредиту у Рівному:

 • Швидкість. Необхідну суму можна отримати навіть у торговельному центрі, коли дуже хочеться здійснити незаплановану купівлю.
 • Високий відсоток схвалення заявок. Навіть якщо ваша кредитна історія неідеальна, але немає критичних прострочень і великих невиплачених сум, можна сміливо пробувати подавати заявку.
 • Можливість пролонгації (продовження терміну) договору — дуже зручна функція, якщо ви не встигаєте повернути кошти вчасно.

Як оформити онлайн-кредит

Для оформлення кредитного договору потрібно:

 • визначитися із сумою та терміном кредитування за допомогою зручного кредитного калькулятора на головній сторінці сайту Аво кредіт;
 • заповнити анкету з персональними даними;
 • пройти верифікацію за допомогою BankID;
 • дочекатися позитивного рішення та отримати необхідну суму на картку.

Кожен етап супроводжується докладними інструкціями, а в разі потреби завжди можна зателефонувати до служби підтримки. Під час заповнення анкети будьте дуже уважними, адже надання максимально повної інформації без жодних помилок суттєво підвищує шанси на схвалення вашої заявки.


02002, Україна, Київська, Київ, вул. Євгена Сверстюка, будинок 11 корпус Ж
Телефон: +380 66 999 424 59