Web

Кредит онлайн на картку в Києві

3000
500 грн
10000 грн
5
3
42
3000 грн
14.06.2024
Всього до сплати
3000.00 грн
Відсотки
0.00 грн
Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про умови споживчого кредиту, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділуПослуги Товариства

Автор:

:


Кредит онлайн у Києві на картку: як оформити?

Кому доступний кредит у компанії Avocredit?

Документи для отримання грошей у кредит у Києві

У житті кожної людини періодично трапляються ситуації, коли необхідна певна сума грошей, але їх не вистачає чи немає взагалі. Може виникнути потреба терміново придбати речі — побутову техніку, електроніку, меблі та ін., а також розв’язати нагальні фінансові проблеми (затримка зарплатні на роботі, необхідність оплати навчання тощо). Раніше, щоб подолати тимчасові труднощі, потрібно було йти до відділення банку, заповнювати заявку на позику, а потім сподіватися на позитивне рішення. Зараз компанія Авокредіт надає можливість оформити кредит онлайн у Києві на картку максимально оперативно, без жодних прихованих комісій та додаткових платежів. Головні переваги онлайн кредиту в Києві — швидкість, зручність і доступність.

Кредит онлайн у Києві на картку: як оформити?

Щоб отримати кредит онлайн у Києві, потрібно зробити кілька простих кроків:

 • За допомогою калькулятора на сайті компанії Avocredit оберіть потрібні суму і строк кредитування. Це дуже зручно, оскільки ви можете одразу побачити відсоткову ставку та суму, яку потрібно буде повернути.
 • Вкажіть номер мобільного телефону та створіть свій обліковий запис. В особистому кабінеті можна в будь-який момент побачити всю необхідну інформацію: статус по кредиту, сума до сплати, детальна інформація по кредиту тощо.
 • Заповніть усі поля електронної анкети та пройдіть верифікацію за допомогою BankID. Під час заповнення анкети будьте дуже уважними, адже навіть незначна помилка може стати причиною відмови у видачі мікрокредиту (споживчого кредиту).
 • Дочекайтеся розгляду вашої заявки — у середньому це займає 5–7 хвилин.
 • Після схвалення заявки в особистому кабінеті з’являється кредитний договір. Ознайомтеся з умовами кредитування (сума, строк кредиту та відсоткова ставка). Якщо умови вам підходять, підпишіть договір.
 • Кошти надійдуть на вашу картку протягом кількох хвилин.

Компанія Аво кредіт не вимагає від своїх клієнтів поручителів або застави. Оскільки це нецільовий споживчий кредит, отримані кошти можна витрачати на будь-які потреби. Погасити онлайн кредит у Києві можна на сайті компанії в особистому кабінеті чи в будь-якому українському банку.

Кому доступний кредит у компанії Avocredit?

Взяти кредит онлайн у Києві на банківську картку має можливість кожна людина, яка відповідає таким вимогам:

 • вік 18–65 років;
 • громадянство України;
 • контактний номер телефону та картка, емітована будь-яким українським банком.

Завдяки адекватному та лояльному ставленню фінансової компанії до своїх клієнтів оформити кредит онлайн у Києві на картку можуть як офіційно, так і неофіційно працевлаштовані люди, а також студенти, пенсіонери та жінки у відпустці для догляду за дитиною, дохід яких дасть можливість вчасно повернути борг.

Документи для отримання грошей у кредит у Києві

Для оформлення договору не потрібно збирати великий пакет документів, вам знадобляться лише:

Довідку про доходи з офіційного місця роботи пред’являти не потрібно. Компанія Avo credit цінує час і комфорт своїх клієнтів, тому процес оформлення кредитного договору відбувається максимально оперативно, без додаткових запитань та численних перевірок.

 • Паспорт громадянина України.
 • Ідентифікаційний код.
 • Активна картка будь-якого банку України. У процесі оформлення договору необхідно пройти верифікацію. Обов’язково переконайтеся, що у вашої банківської картки не минув термін дії, а також не встановлені обмеження на проведення онлайн-оплат.

02002, Україна, Київська, Київ, вул. Євгена Сверстюка, будинок 11 корпус Ж
Телефон: +380 66 999 424 59