Avocredit

Кредит онлайн на картку в Одесі

5000
1000 грн
15000 грн
Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про умови споживчого кредиту, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділуПослуги Товариства

Автор:

:


У будь-який момент може виникнути ситуація, коли терміново потрібні гроші, а вільних коштів немає. У таких випадках практично кожен повнолітній українець буквально за пів години може взяти кредит онлайн в Одесі на банківську картку, причому без поручителів і довідок. Позичити так швидко гроші в банках не вийде, оскільки повністю віддалений та автоматизований сервіс є лише в мікрофінансових організаціях (МФО), одна з них — Avocredit (Авокредіт). Отримати позичку тут можна, сидячи вдома біля комп’ютера чи навіть у кафе зі смартфона, якщо під рукою є паспорт та ІПН.

Кредит онлайн в Одесі на картку: як оформити?

Завдяки сучасним комп'ютерним технологіям отримати кредит онлайн в Одесі можна в будь-який день і в будь-який час доби. Не потрібно йти в офіс, щоб подати заявку чи підписати документи, все робиться віддалено, в електронному форматі.

Щоб терміново оформити кредит онлайн в Одесі на картку, необхідно зробити 5 простих кроків:

 • Зайти на сайт Avo credit та ознайомитися з умовами кредитування. Щоб було зручно, кредитор надає зрозумілі відповіді на найпоширеніші питання позичальників.
 • Зробити самостійні розрахунки перед тим, як взяти гроші в борг, на спеціальному онлайн-калькуляторі. Можна рухати бігунці, вибираючи відповідну суму та строк мікропозики.
 • Подати заявку, натиснувши кнопку «Отримати». Тим, хто вперше звертається за мікрокредитом, система пропонує спочатку зареєструватися (для цього знадобиться номер мобільного телефону).
 • Заповнити анкету-заявку в особистому кабінеті, вказавши необхідні дані з паспорта.
 • Надіслати заявку на розгляд (відбувається автоматична перевірка за допомогою BankID) і вже за 7–10 хвилин отримати відповідь. Якщо рішення позитивне, залишиться підписати кредитний договір за допомогою коду, який надійде в смс.
 • Після підписання документів отримати гроші на зазначену в заявці банківську картку.

Головні переваги онлайн кредиту в Одесі, завдяки яким послуги МФО такі популярні:

 1. Можливість конфіденційно й терміново взяти нецільову позику в режимі 24/7 з будь-якого міста в Україні.
 2. Лояльне ставлення до клієнтів: гроші до зарплатні (зп) реально позичити без офіційного місця роботи та без довідки про дохід.
 3. Подати заявку можуть навіть ті, хто раніше мав проблеми з виплатою кредитів. І хоча не йдеться про 100% видачу без відмови, шанси у клієнтів із поганою кредитною історією досить високі.

Погасити онлайн кредит, оформлений в Одесі, можна за погодженим графіком, а також достроково. За потреби позичальнику надається можливість продовження терміну виплати, причому без жодних штрафів.

Кому доступний кредит у компанії Avocredit?

В Аво кредіт гроші можуть отримати резиденти України віком від 18 до 65 років, зокрема громадяни без постійної прописки. Послуга доступна і тим, хто працює офіційно, і тим, хто має інші джерела доходу, наприклад:

 1. пенсію;
 2. стипендію;
 3. дохід від здачі нерухомості в оренду;
 4. виплати на тимчасовій і сезонній роботі;
 5. дохід від підробітку на фрилансі тощо.

Найбільше шансів взяти позику в людей з хорошою кредитною історією, також гарантовано й швидко отримають нову позику постійні сумлінні клієнти.

H2: Документи для отримання грошей у кредит в Одесі

Однією з переваг МФО є максимально спрощена процедура оформлення позик.

Клієнту потрібно мати під рукою мобільний телефон, внутрішній український паспорт (якщо це паперовий документ, перевірте, чи вклеєні фото в 25 та 45 років), ІПН та банківську картку, на яку кредитор зможе перерахувати позикові кошти.

Для позики до зарплатні підійде іменна банківська картка будь-якого українського банку. Картка автоматично перевіряється (верифікується) та прив'язується до облікового запису клієнта — це дає змогу спростити процедуру кредитування та зробити її безпечною.


02002, Україна, Київська, Київ, вул. Євгена Сверстюка, будинок 11 корпус Ж
Телефон: +380 66 999 424 59