Avocredit

Кредит онлайн на картку в Ужгороді

5000
1000 грн
15000 грн
Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про умови споживчого кредиту, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділуПослуги Товариства

Автор:

:


Людина, якій потрібна грошова позика, може звернутися в банк, ломбард або МФО. Однак слід пам’ятати, що:

 • в банку складно оформити позики без офіційного місця роботи та без довідки про дохід;
 • ломбарди дають гроші в борг без відмови, але лише під заставу цінних речей.

Вибравши банк чи ломбард, позичальнику доведеться особисто прийти у відділення, щоб подати документи та підписати договір. Тому тим, хто хоче взяти кредит онлайн в Ужгороді на банківську картку без відвідування офісу, без справок і без поручителів, підійде лише МФО. На відміну від банків та ломбардів, які обслуговують відвідувачів тільки у робочі дні та години, Avocredit приймає та обробляє заявки цілодобово, в режимі 24/7.

Онлайн-кредит в Ужгороді — швидко та зручно

Мікропозики від небанківських фінансових компаній, до яких належать МФО, видаються за пришвидшеною і спрощеною процедурою. Для перевірки та оцінки клієнта в Аво кредит використовують спеціальні автоматичні програми та електронні бази даних, завдяки чому получити кредит онлайн в Ужгороді можна буквально за пів години.

При цьому подати запит на позику можна з будь-якого міста України, хоч із дому з комп'ютера, хоч зі смартфона на автозаправці, без прив'язки до прописки.

Однією з істотних переваг онлайн кредиту в Ужгороді в МФО є лояльні вимоги щодо джерела доходів. Для порівняння: за умовами більшості банківських кредитних програм необхідно принести довідку про працевлаштування та розмір заробітку, має значення навіть стаж роботи на останньому робочому місці.

МФО створюють усі умови, щоб погасити онлайн кредит в Ужгороді було так само просто, як і взяти: позичальник може здійснити оплату карткою в особистому кабінеті, внести гроші через термінали City24 або EasyPay чи відділення будь-якого банку (але для оплати потрібно мати під рукою реквізити).

Переваги кредиту онлайн в Ужгороді

Об'єктивну оцінку сервісу кредитування допомагають скласти відгуки клієнтів. Позичальники МФО зазначають, що головними плюсами для них є:

 • Зручність, простота та швидкість оформлення: не потрібно чекати буднього дня, кудись їхати, стояти в чергах, заповнювати купу паперових документів.
 • Лояльне ставлення до позичальників — менше вимог, можливість позичити гроші з поганою кредитною історією.
 • Прості умови кредитування — в avocredit немає прихованих комісій і страховок.
 • Можливість закрити кредит достроково або продовжити термін виплати без штрафних санкцій, при цьому питання зміни строків кредитування вирішується через особистий кабінет.

Хто може отримати гроші в Avocredit?

Щоб оформити кредит онлайн в Ужгороді на картку, необхідно мати мобільний телефон, електронну пошту та банківську картку з позитивним балансом — позичальник має бути клієнтом одного з українських банків.

Обов'язкові вимоги:

 • Громадянство чи резидентство України.
 • Вік від 18 до 65 років.
 • Наявність джерела доходу (необов'язково офіційного).
 • Наявність ІПН та дійсного паспорта — паперового або ID-картки (у паперовому мають бути вклеєні фото у 25 та 45 років).

Чи може позичити гроші до зарплатні (зп) клієнт із зіпсованою кредитною історією? Хоча кредитна історія — один із головних критеріїв перевірки, непогані шанси є й у позичальників із простроченнями.

Як оформити кредит?

Оформлення мікрокредиту включає 5 простих кроків:

 1. Реєстрація на сайті (для цього потрібно вказати мобільний телефон), створення облікового запису.
 2. Заповнення анкети-заявки в особистому кабінеті.
 3. Очікування відповіді, ідентифікація та перевірка клієнта за допомогою BankID.
 4. У разі позитивного рішення — підписання кредитного договору за допомогою електронного коду з смс.
 5. Отримання грошового переказу на картку.

Під час повторного звернення до Авокредіту потрібно лише оновити дані в анкеті, якщо були якісь зміни. Процес повторного кредитування займає менше часу, зазвичай всю процедуру можна гарантовано пройти за 5–7 хвилин.


02002, Україна, Київська, Київ, вул. Євгена Сверстюка, будинок 11 корпус Ж
Телефон: +380 66 999 424 59