Avocredit

Гроші онлайн на картку до зарплати

:

:

Якщо потрібні гроші до зарплати терміново, звертатися в банк або до друзів не завжди є виходом. Більшість банків мають завищені вимоги до позичальників і часто не можуть швидко розглянути та погодити заявку. Знайомі ж можуть не мати потрібної суми коштів. До того ж, інколи не хочеться нікому розказувати про свої фінансові труднощі.

Щоб заощадити час, найкраще відразу звернутися в мікрофінансову компанію Avocredit. Це можливість швидко, конфіденційно та зручно отримати гроші до зп на картку онлайн. При цьому не потрібно надавати довідку про доходи, а заявку можна надіслати в будь-який момент, тобто цілодобово.

Основні умови отримання грошей до зарплатні в AVOCREDIT

Взяти гроші до зарплати на картку в мікрофінансовій організації «Авокредит» легко, оскільки умови кредитування тут лояльні та прозорі. МФО не висуває занадто суворих вимог до позичальників, щоб кожен за потреби міг поліпшити своє фінансове становище.

Позика до зарплатні на картку онлайн в Україні в компанії Avo credit доступна на таких умовах:

 1. сума кредитування — від 1 000 до 15 000 грн (точна сума залежить від запиту клієнта та його кредитної історії);
 2. загальний строк — до 140 дні;
 3. період — від 70 до 140 днів;
 4. відсоткова ставка — встановлюється залежно від виду, суми та строку кредиту;
 5. документи — для оформлення потрібно надати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

В МФО цілком можливо позичити гроші онлайн до зарплати без поручителів та довідки про доходи. Мінімальна кількість документів і відсутність потреби шукати поручителя дає змогу оформити позику дуже швидко. До того ж виконати всю процедуру можна повністю онлайн: не потрібно приходити у відділення МФО. Це також заощаджує дорогоцінний час і дає змогу розв’язати фінансові проблеми максимально оперативно.

Вказувати в заявці, для чого знадобилися гроші, не потрібно. Позичальник може витратити їх на власний розсуд: оплатити комунальні послуги, купити ліки чи продукти, віддати борг знайомому, заплатити за ремонт машини тощо. Співробітник МФО не вимагає цю інформацію і не перевірятиме її.

Хто може отримати?

Спробувати оформити гроші до зарплати на картку онлайн у компанії «Аво кредит» може кожен. МФО обов’язково розгляне заявку, автоматично перевіривши документи та кредитну історію, і схвалить її або відмовить.

Хто може отримати гроші в МФО:

 1. громадяни України;
 2. клієнти віком від 18 до 65 років;
 3. працевлаштовані та без офіційного місця роботи;
 4. позичальники з постійним доходом (підтверджувати довідкою не потрібно).

Варто зазначити, що позичальники з хорошою кредитною історією мають більші шанси взяти онлайн кредит до зарплати на банківську картку. Однак спробувати подати заявку варто і в тому разі, якщо в кредитній історії були порушення умов кредитного договору, прострочення тощо. Компанія ухвалює рішення по кожному клієнту індивідуально.

Як оформити кредит до зарплати?

Отримати онлайн гроші до зарплати на картку цілодобово в МФО можна завдяки оформленню позики онлайн. Для цього потрібно виконати такі кроки:

 • Зайти на сайт avocredit.com.ua.
 • Вибрати необхідні умови на калькуляторі — суму та строк.
 • Ознайомитися з датою погашення, сумою до сплати та сумою відсотків.
 • Підтвердити дані за допомогою BankID.
 • Підписати кредитний договір за допомогою смс-коду.
 • Почекати зарахування коштів.

Під час першого звернення весь процес займе 5–10 хвилин. На повторне оформлення мікрокредиту піде ще менше часу, оскільки дані позичальника вже є у системі мікрофінансової організації.

02002,Україна,Київська,Київ,вул. Євгена Сверстюка, будинок 11 корпус Ж
Телефон: +380 66 999 424 59
5000
1000 грн
15000 грн
Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про умови споживчого кредиту, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділуПослуги Товариства