Web

Кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією

:

:

Далеко не всі знають, що оформити кредит з поганою кредитною історією на банківську картку в Україні цілком реально. Однак для цього краще звертатися не в банк, а в мікрофінансову компанію. Тоді шанси на погодження позики будуть суттєво вищими.

Взяти кредит з поганою КІ можна і в компанії Avocredit. Попри те, що МФО вказує, що позичальники з хорошою кредитною історією мають вищі шанси на позитивне рішення, заявки розглядаються від всіх клієнтів без винятку. Є імовірність отримати кошти навіть у тих, у кого в минулому були прострочки або інші порушення кредитного договору.

Де взяти онлайн-кредит з поганою кредитною історією?

«Авокредит» — оптимальне рішення, куди звернутися за позикою із зіпсованою кредитною історією. МФО не вимагає від позичальників ідеальної кредитної історії і розглядає усі заявки. Якщо це було дрібне порушення або прострочка кілька років тому, такі моменти можуть не братися до уваги тими, хто видає кредит онлайн з поганою кредитною історією.

Звертатися ж до банку за таких умов — практично марне гаяння часу. Більшість банків вважає позичальників із неідеальною КІ ненадійними і переважно відмовляє у видачі коштів.

Умови

Мікрофінансова компанія Avocredit пропонує лояльні умови кредитування. Щоб взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією у МФО, потрібно:

 • бути громадянином України;
 • бути у віці 18–65 років;
 • мати постійний дохід (необов’язково офіційний);
 • мати паспорт, ІПН, дійсну банківську картку.

Для оформлення онлайн-кредиту не потрібно надавати довідку про доходи, підтверджувати працевлаштування чи шукати поручителя. Постійний дохід може бути як від роботи, так і від соціальних виплат, як-от пенсія, допомога по інвалідності тощо.

Як взяти онлайн-кредит з поганою кредитною історією в Avocredit?

У мікрофінансовій компанії «Аво кредит» можна зручно, швидко та без прихованих платежів отримати кредит онлайн з поганою кредитною історією, не виходячи з дому. Достатньо мати доступ до комп’ютера чи телефона з інтернетом.

Ось які етапи потрібно пройти:

 1. Подати заявку онлайн через головну сторінку сайту avocredit.com.ua.
 2. Вибрати необхідну суму — від 500 до 10 000 грн.
 3. Вказати бажаний строк користування грошима — від 3 до 42 днів.
 4. Переконатися, що дата погашення та сума відсотків влаштовують.
 5. Пройти верифікацію за допомогою BankID через активну картку будь-якого банку.
 6. Після погодження заявки прочитати та підписати кредитний договір, вказавши код із смс.

Після цього кошти відразу зараховуються на карту та доступні до використання. Для нових клієнтів процедура оформлення триває 5–10 хвилин. Якщо заявка подається повторно, тобто дані позичальника вже є у системі МФО, гроші можна отримати ще швидше.

Переваги Avocredit

Переваги мікрофінансової компанії Avo credit перед банківськими установами очевидні:

 • можливість подачі заявок у режимі 24/7;
 • просте оформлення за допомогою телефона;
 • лояльні вимоги до позичальників;
 • мінімум документів — паспорт, ІПН;
 • рішення по заявці за 5 хвилин;
 • прозорі умови — відразу видно, скільки доведеться сплатити;
 • пільговий період користування зі зниженою ставкою;
 • можливість пролонгації.

Важливо і те, що в МФО не треба пояснювати, для чого знадобилися гроші. Позичальник може використати їх для будь-чого: купити новий одяг чи телефон, сплатити заборгованість по комуналці, повернути борг другу, оплатити лікування та навіть витратити просто на продукти, якщо до зарплатні ще далеко, а були інші незаплановані витрати.

02002,Україна,Київська,Київ,вул. Євгена Сверстюка, будинок 11 корпус Ж
Телефон: +380 66 999 424 59
3000
500 грн
10000 грн
5
3
42
3000 грн
14.06.2024
Всього до сплати
3000.00 грн
Відсотки
0.00 грн
Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про умови споживчого кредиту, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділуПослуги Товариства