Avocredit

Мікрокредит онлайн

:

:

Отримати мікрокредит онлайн на картку — оптимальне рішення, якщо терміново знадобилися гроші. Для цього не потрібно нікуди йти: оформити позику можна за допомогою телефона чи іншого гаджета з доступом до інтернету. Такий варіант суттєво заощаджує час, якщо потрібно швидко закрити фінансове питання.

Взяти мікрокредит онлайн на картку можна в мікрофінансовій організації Avocredit. Це швидко, зручно, конфіденційно, цілодобово. Надіслати заявку та отримати кошти на банківську картку можна вдень, уночі, у вихідні та святкові дні.

Хто може отримати мікрокредит онлайн на картку від «Авокредит»

Оскільки мікрофінансова компанія «Авокредит» розглядає кожну заявку індивідуально, спробувати оформити мікрокредит через інтернет на картку може кожен охочий. Ось які основні вимоги до позичальників:

 • громадянство України;
 • вік від 18 до 65 років;
 • наявність постійного доходу.

Слід зазначити, що підтверджувати стабільний дохід довідкою з роботи не потрібно. Доходом вважається не лише офіційна зарплата клієнта, а й заробіток від неофіційної роботи, стипендія, соціальні виплати, пасивний дохід тощо.

Звернутися в МФО можуть позичальники як із хорошою, так і з проблемною кредитною історією. Однак перші мають вищі шанси на погодження, до того ж доступна сума позики буде більшою. Якщо кредитна історія зіпсована, не варто відмовлятися від подачі заявки. Незначні порушення в ній не завадять взяти кредит у МФО.

Основні переваги

Є кілька факторів на користь того, щоб оформити мікрокредит на картку онлайн у мікрофінансовій організації Avo credit:

 • проста подача заявки онлайн;
 • швидке рішення — 5–10 хвилин;
 • мінімальний пакет документів;
 • лояльні вимоги до позичальників;
 • пільговий період зі зниженою відсотковою ставкою.

До того ж під час оформлення кредиту позичальник відразу чітко знатиме, яку суму потрібно буде сплатити разом із відсотками. Жодних прихованих комісій і зборів!

Як отримати мікрокредит онлайн на картку без відмови?

Заявка на мікрокредит онлайн на банківську картку подається на сайті МФО avocredit.com.ua. Потрібно дотримуватися простої інструкції:

 1. Вибрати на калькуляторі прийнятні умови кредитування.
 2. Підтвердити особисті дані за допомогою BankID.
 3. Дочекатися рішення.
 4. Після погодження підписати кредитний договір, вказавши код із смс.

Після цього гроші миттєво зарахуються на вказану банківську картку. Весь процес займає 5–10 хвилин. Якщо звернення в МФО повторне, час оформлення зменшується, оскільки дані клієнта вже є у системі.

Як повернути гроші?

Повернути мікрокредит компанії «Аво кредит» можна кількома способами. Це можна зробити онлайн на сайті МФО, вносячи платежі через особистий кабінет позичальника. В разі вибору цього способу не стягуються жодні комісії з боку МФО.

Повернути кредитні кошти можна й офлайн — у відділенні будь-якого українського банку або готівкою у терміналі самообслуговування City24 чи EasyPay. У разі сплати боргу готівкою важливо перевірити суму до зарахування, оскільки може стягуватися комісія.

Мікрокредити онлайн в Україні

Послуги мікрофінансових компаній в Україні мають досить високий попит. Одна з основних причин — можливість терміново позичити гроші до зарплатні 24/7 навіть без довідки про доходи та офіційного місця роботи. Це дає змогу розв’язувати фінансові проблеми відразу, не збираючи пакет документів для банку і нікому не повідомляючи про свої тимчасові фінансові труднощі.

02002,Україна,Київська,Київ,вул. Євгена Сверстюка, будинок 11 корпус Ж
Телефон: +380 66 999 424 59
5000
1000 грн
15000 грн
Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про умови споживчого кредиту, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділуПослуги Товариства