Avocredit

Мікропозика онлайн

:

:

Якщо потрібна відносно невелика сума в борг, немає сенсу збирати пакет документів і йти до банку. Оптимальний варіант — взяти мікропозику онлайн на банківську картку в мікрофінансовій компанії. МФО Avocredit дає змогу зробити це зручно та швидко — усього за 7 хвилин. При цьому не доведеться підтверджувати працевлаштування довідкою про доходи, шукати поручителя чи надавати заставу.

Скористатися послугами мікрофінансової організації може кожен охочий. Вимоги до позичальників дуже лояльні:

 • громадянство України;
 • вік від 18 до 65 років;
 • наявність постійного доходу.

Інших вимог до позичальників немає, тому кількість тих, хто може скористатися послугами МФО, справді велика.

Як отримати мікропозику онлайн на картку в Україні?

Отримати мікропозику онлайн на картку в Україні — означає мати можливість користуватися кредитними коштами на будь-які власні потреби вже за кілька хвилин. Саме таку послугу надає МФО «Авокредит».

Ось, що потрібно зробити для отримання позики:

 1. Зайти на сайт avocredit.com.ua.
 2. Вказати суму та строк користування грошима на калькуляторі.
 3. Підтвердити особисті дані за допомогою BankID.
 4. Дочекатися рішення за заявкою.
 5. Отримавши схвалення, підписати договір смс-кодом.

Цю процедуру можна пройти в будь-який час, оскільки компанія надає послуги з кредитування 24/7 в будні та вихідні дні.

Для оформлення потрібно мати при собі лише паспорт громадянина України, ідентифікаційний код і картку будь-якого українського банку. В разі погодження заявки кошти майже миттєво зараховуються на вказану картку. Позичальник може витрачати їх на купівлю будь-яких товарів і послуг, зняти готівку та віддати борг тощо.

Оформити мікропозику на картку онлайн без відмови в компанії Avo credit можна на суму від 1 000 до 15 000 грн на строк до 140 днів.

Де можна оформити мікропозику онлайн на банківську картку?

МФО «Аво кредит» надає можливість оформити позику онлайн із використанням лише телефона або іншого гаджета та мінімального набору документів. До того ж у цьому МФО для кожного доступна мікропозика через інтернет на картку цілодобово: організація обробляє заявки відразу та надсилає рішення протягом 5 хвилин.

Щоб скористатися послугами МФО, потрібно зайти на сайт організації та створити обліковий запис. В особистому кабінеті можна як оформити, так і повернути мікропозику без прихованих комісій і додаткових платежів.

Мікропозика від Avocredit: швидко та вигідно

Мікрофінансова організація має суттєву перевагу — оформити позику тут можна всього за 5–10 хвилин. Однак швидка подача заявки — не єдина перевага МФО. Компанія також пропонує вигідні умови кредитування.

Коли подається заявка на мікропозику онлайн на банківську картку, можна відразу вибрати пільговий період користування. Мінімальний строк становить 70 днів, максимальний — 140 днів. Ця можливість дає змогу взяти гроші в борг до зарплатні зі зниженою відсотковою ставкою, тобто сплатити меншу суму відсотків. Загальний строк кредитування — до 140 днів.

Причини відмови

Попри те, що відсоток погодження заявок у МФО досить високий, є ситуації, коли у видачі позики можуть відмовити і тут. Головні причини відмови:

 • погана кредитна історія;
 • відсутність постійного доходу;
 • недостовірні особисті дані;
 • вік від 65 років.

Продовження мікропозики

Позичальник може спочатку подати заявку на строк користування 70–140 днів, Однак краще відразу тверезо оцінити свої фінансові можливості та вчасно погасити заборгованість, щоб не псувати кредитну історію.

02002,Україна,Київська,Київ,вул. Євгена Сверстюка, будинок 11 корпус Ж
Телефон: +380 66 999 424 59
5000
1000 грн
15000 грн
Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про умови споживчого кредиту, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділуПослуги Товариства